Dieet ei tööta

Home » Kaalulangetus » Dieet ei tööta

Paljud inimesed katsetavad kaalulangetamiseks palju erinevaid dieet-e. Kaalust alla võtta on võimalik ka palju lihtsamalt.

Toon välja nippe, kuidas võtta kaalust alla ja kaalust juurde võtmist pidurdada ilma dieedita

  • Mõtle muudest asjadest.

Lihtne viis mõtteid mujale saada on teha neid asju mis sulle meeldivad. Statistika toob välja, et ka arvutis mängimine vähendab kaalutõusu, kuna see vähendab näljatunnet ja hoiab mõtteid eemal. Sa oled nii keskendunud, et ei teki kiusatust ajaviiteks süüa.

kaaluke

  • Söö selleks, et elada – mitte vastupidi

Paljud inimesed on unustanud, et toidu ülesanne on sind elus hoida ja sulle päevasteks tegevusteks piisavalt energiat anda. Toit pole meelelahutuseks ega lohutuseks. Jäta see meelde ja lõpeta ülesöömine, mille tagajärjeks on väsimus ja kõhuvalu.

Einesta korralikult laua taga – Söögi ajal teleka vaatamine või teiste inimestega rääkimine vähendab sinu keskendumist toidule. Sellest olenevalt tekib sul täiskõhutunne aeglasemalt ning sa sööd rohkem. Korralikult laua taga süües inimene keskendub rohkem toidule ning väldib ülesöömisega kaasnevat kaalutõusu.

 

  • Jälgi mida sööd

Kellegile mist ei meeldiks vaadata palju kaloreid sokolaad meile juurde andis kuid paraku see on karm tegelikkus. Uuri pakendeid, et näha mida üks või teie toode sulle annab, ilmselt üllatuseks võid näha, et väike asi nagu kohuke võib sisaldada tohutult kaloreid.

  • Rahune maha

Mida vähem on su elus stressi, seda väiksem tõenäosus on ümaraks minna. Teadlased on seda korduvalt tõestanud.

kaalukaotus-naine

  • Ükski magus jook ei saa hästi mõjuda:

Kõik võimalikud kihisevad magusad joogid, ka energiajoogid sisaldavad palju kaloreid. Uuringust selgus, et magustatud gaseeritud jookide regulaarsetel tarbijatel on palju suurem kehakaal kui nendel, kes seda ei tee. 10 aasta vältel juua magusaid jooke on vööümbermõõtu võimalik kasvatada ligi 70%.

  • Vesi on inimesele parim

Vesi ei sisalda kaloreid ja ükskõik kui palju sa seda ka jooks, sa ei võta kaalust juurde. Alati aitab kaalulangetuse puhul.

  • Söö vähem jogurteid

Jogurtid on teatud määral kasulikud tooted, kuid need sisaldavad palju kaloreid. Üks jogurt päevas on seedimise jaoks küll, ülejäänu hakkab juba kaalu tõstma.

  • Einesta vähemalt 4h enne magama minekut-

Öösel magades on meie keha puhkerežiimil ega vaja ööseks toitu mida seedida, suure tõenäosusega see toit pannakse kõrvale ning see ladestub rasvaks. Õhtu pärast söömist ära veeda arvuti või teleka taga, mine välja jalutama, et keha kulutaks rohkem energiat.

  • Planeeri rohkem seksi

Tasub arutada oma paarilisega läbi, et seksite rohkem. Lisaks sellele, et seks põletab kaloreid, ei taha sa ju enne seda ka oma kõhtu pilgeni täis pugida.

www.arst.ee

 

Comments are closed

Footer Column 1

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 2

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 3

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 4

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

A wordpress theme from BWThemes